O firmie

Rzetelna i Solidna firma remontowa

Wykonujemy kompleksowo wykończenia wnętrz, remonty, wszelkie prace montażowe na ternie miasta Września i jego okolicach. Działamy również na terenie Holandii i mamy tam wielu zadowolonych klientów. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w tej branży. Z powodzeniem działamy na rynku budowlanym już od 2000r. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług, co przekłada się na zadowolenie inwestora.

Jakość jest naszym priorytetem

Specyfika branży budowlanej sprawia, że najlepszym dowodem profesjonalizmu są bezpośrednie polecenia obecnych zadowolonych inwestorów. Opierając się głównie na nich, wykonujemy zlecenia od 18 lat. Wieloletnie doświadczenie i ciągła obserwacja rynku budowlanego jak również obowiązujących tam trendów, sprawiają, że wykonywane przez nas usługi spełniają najwyższe standardy.

LUX-ART Września - usługi malarskie, remontowo-budowlane

Gwarancja i satysfakcja Inwestora

Nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy realizując szereg projektów dotyczących remontów mieszkań, biur, wykończeń wnętrz a także renowacją obiektów zabytkowych. Gwarantujemy, że współpracując z nami twoje plany i pomysły zostaną zrealizowane w 100% profesjonalnie.

Dbamy o Klienta

Zawsze w pełni staramy się wysłuchać potrzeb klienta, dzięki czemu nasza firma jest w stanie zrealizować i oddać finalnie gotowy projekt zgodny z oczekiwaniami inwestora. Powiedz nam w jaki sposób możemy Ci pomóc . Zadzwoń do nas! Z przyjemnością służymy fachowym doradztwem. Wieloletnie doświadczenie w sektorze remontów, wykończeń wnętrz domów, apartamentów oraz różnego rodzaju instytucji pozwala nam zagospodarować gruntowną i  kompleksową realizacje praktycznie każdego zlecenia.

Firma remontowo-budowlana LUX-ART to:

LUX-ART Września - usługi malarskie, remontowo-budowlane

Kompleksowy zakres usług

Z powodzeniem wykonaliśmy setki złożonych projektów wykończeń wnętrz pod klucz.

LUX-ART Września - usługi malarskie, remontowo-budowlane

Najwyższa jakość

Zdajemy sobie sprawę iż wzorowo wykonane zlecenie to najlepsza forma reklamy dla naszej firmy, zawsze dbamy o to.

LUX-ART Września - usługi malarskie, remontowo-budowlane

Terminowość

Szanujemy swoich klientów i ich czas, dlatego zawsze trzymamy się określonych terminów.

LUX-ART Września - usługi malarskie, remontowo-budowlane

Gwarancja

Powierzając prace naszej firmie możesz mieć pewność, że Twój projekt zostanie wykonany profesjonalnie i zgodnie ze sztuką budowlaną.